Paweł Skrzypek psycholog, seksuolog i psychoterapeuta

Paweł Skrzypek seksuolog psycholog psychoterapeuta Kraków Nowa Huta Gabinet Psychoterapii Manus

Od 22 stycznia do naszego Zespołu Psychoterapeutów Manus dołącza psychoterapeuta, seksuolog i psycholog – Paweł Skrzypek.

Do tej pory jako psycholog, psychoterapeuta i seksuolog praktykował również w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz w Krakowskim Centrum Zdrowia Psychicznego „Logopromed”.

Pracuje metodą TFP (z ang. Transference-Focused Psychotherapy), psychoterapii psychodynamicznej skoncentrowanej na przeniesieniu. Prowadzi psychoterapię uzależnień behawioralnych takich jak uzależnienie od hazardu, mediów społecznościowych, czy gier komputerowych. Pomaga m.in. w problemach związanych z pracoholizmem, seksoholizmem, czy zakupoholizmem. Skutecznie pracuje z Pacjentami DDA (dorosłe dzieci alkoholików) i DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych). Podejmuje się również psychoterapii nerwic, osobowości obsesyjno-kompulsywnych, choroby maniakalno-depresyjnej („dwubiegunówki”) i innych jednostek, które mają negatywny wpływ na dobrostan psychiczny człowieka.

Od 22 stycznia 2024 r. zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyt: + 48 733 392 770

Udostępnij!
Skip to content